Čevlji Pouf so ustvarjeni predvsem za prve korake. Ta vrsta Tikki čeveljcev ima samo 1 mm tanek gumijast podplat, ki je zelo mehak in 2 mm tanek penast vložek, ki ga ni mogoče odstraniti in je trdno všit v čeveljce. Poleti in v prehodnem obdobju so priljubljeni tudi za na prostem, primerni pa so tudi kot copati vse leto.
Lastnosti:
Tikki - majhno romunsko družinsko podjetje, ki bosonoge čevlje proizvaja od leta 2008. Vsi čevlji so narejeni v Romuniji iz naravno obdelanega usnja brez kemikalij, barvil in škodljivih kovin.
| Velikost | Notranja dolžina | Notranja širina |
|---|---|---|
| 18 | 120 mm | 56 mm |
| 22 | 145 mm | 65 mm |
Merjeno z merilcem Plus12. Priporoča se 1 do 1,2 cm dodatnega prostora, za sandale 0,7 cm. Pred vsakim nakupom obvezno izmerite dolžino in širino obeh nog. Nato izmerjene vrednosti primerjajte z našo tabelo in izberite najprimernejšo velikost. Ne pozabite dodati prostora za prste. ND smo izmerili sami pri Mala Maša.
Izbira velikosti obutve,
ki se prodajajo v trgovini MalaMaša
Prijavite se Mala Maša novice in prvi boste obveščeno o vseh naših novostih in akcijah.